Grade B Bubble Bars

Regular Price
$ 7.00
Sale Price
$ 7.00
Regular Price
$ 15.00
Sold Out
Unit Price
per 

Sometimes our bubble bars don't come out perfect or end up breaking. If you don't mind them not looking as fancy, this is perfect! 

You will get 1 pound of bubble bars( about 4-5 bubble bars)

Again, these bubble bars are not perfect. You may receive half's or wholes, broken or chipped, discolored etc. They will still provide a bubble bath.

 

Add some text content to a popup modal

Spread the word, our products are great!

By adding additional sections to your product page you can add more context and information about your company. Use additional sections to cross promote other products and collections.

Editorial content

Our collections

Add text with images to give and content and editorial feel. Drive traffic to key areas of your store

Our collections

Add text with images to give and content and editorial feel. Drive traffic to key areas of your store

Our collections

Add text with images to give and content and editorial feel. Drive traffic to key areas of your store

Subscribe to our newsletter

Signup for our newsletter to stay up to date on sales and events.

*By completing this form you're signing up to receive our emails and can unsubscribe at any time